DJ czy orkiestra? Co wybrać na wesele?

Jednym z kłopotów z jakimi ma do czynienia każde przyszłe małżeństwo jest oprawa muzyczna zabawy weselnej. Frapują się oni czy bardziej przyzwoicie będzie zaangażować didżeja czy zespół na wesele. Wypada wszak mieć na uwadze, że DJ-a można zastać w każdym klubie. Śpiew na żywo jest o wiele rzadziej spotykany. Tak więc, można stwierdzić że będzie to pewnego rodzaju atrakcja oferowana gościom.

zespół na wesele

Didżej jest w stanie puścić nieograniczoną ilość kawałków o urozmaiconym repertuarze. W przeciwieństwie do tego zespół na wesele ma ciasny repertuar. Dzieje się tak dlatego, że trzy osoby nie dadzą rady szykować się do odgrywania oraz śpiewania tysięcy utworów w jednym dniu. Zwłaszcza głos na to nie pozwala. Należy w takim razie pamiętać o tym, iż lepiej słucha się śpiewu na żywo, aniżeli piosenek puszczanych z płyty. Wskazane jest też mieć na uwadze to, iż przy zespole na wesele dużo lepiej będą zabawiać się osoby starsze, które są niezwykle tradycyjne jeżeli chodzi o problematykę weselną. Tego rodzaju ludzie myślą, iż muzykę da radę puszczać każdy, zaśpiewać jednak mogą tylko nieliczni. Plusem zespołu na wesele będzie też fakt, że da radę on grać praktycznie w każdnym miejscu. Takie kapele mogą grać na własnych instrumentach, nawet w drodze z domu do kościoła. Będzie to wówczas, dodatkowe urozmaicenie.

zespół na wesele

Nie ulega wątpliwości, że koszty zaangażowania zespołu na wesele będą dużo większe, aniżeli zwykłego didżeja lecz zapewne wskazane jest wydać trochę więcej pieniędzy i sycić się niesamowitymi wspomnieniami z naszego wesela. Jak wiadomo, taka szansa zdarza się raz w życiu, nie powinniśmy zatem oszczędzać którejkolwiek ewentualnej złotówki wydanej na ten cel. Trzeba także zwrócić uwagę na to, iż w razie jak stanie się coś z elektrycznością lub będą miały miejsce inne prawdopodobne wypadki, które nie zezwolą na podłączenie laptopa z konsolą do prądu, to DJ nie będzie w stanie puszczać muzyki. Zespół na wesele za to, zdoła poradzić sobie nawet w tego rodzaju sytuacji. Mogą spowodować, że muzyka dalej będzie lecieć, dlatego że większa część instrumentów nie potrzebuje być podłączonych do sieci elektrycznej. Zespół na wesele jest zatem bardziej konkretny.

You may also like...