Polska przyroda – czar dla każdego z nas

Dolina Baryczy jest jednym z najpiękniejszych skwerów krajobrazowych w polskim państwie. Większość ogrodu zlokalizowana jest na terenie województwa dolnośląskiego, zahaczając oraz o województwo wielkopolskie. Jest to jedno z niewielu miejsc, w którym każdy jest w stanie znajdować się tak blisko natury, spotykając się z jej urodą oraz surowością. Mieści się tu największy w Polsce rezerwat ornitologiczny „Stawy Milickie” i nieco różnych rezerwatów przyrody. Jest to wytęsknione miejsce docelowe dla podróżników, zarówno tych ceniących ciszę atakże turystykę w klasie slow, oraz lubujących dynamiczne spędzanie okresu.

Szlaki piesze, kajakowe, konne oraz rowerowe – to tu: w scenerii ślicznej natury, unikatowej architektury- domkuów z rudy darniowej, a także w otoczeniu starych ścieżek dębowych.
Jeżeli chodzi o ofertę dla włóczykijów, jakich zamiarem jest Dolina Baryczy agroturystyka zdumiewająco wpisuje się w atmosferę tego wyjątkowego rejonu. Spoczynek w objęciu przyrody a także przy akompaniamencie niesamowitych nigdzie indziej przedstawicieli fauny, przyciąga co roku ogrom turystów. Gdyby zainteresowała cię ta śliczna i romantyczna kraina, którą jest Dolina Baryczy noclegi na każdego czekają- kanon europejski w osaczeniu pięknych zabytków z XVIII i XIX wieku.

dolina baryczy agroturystyka

Domostwa agroturystyczne oferują miejscowe, zdrowe artykuły- owoce leśne, grzyby plus miód. A dla spragnionych wybitniej wyrafinowanych gustów w powyższym cudnym położeniu, którym jest Dolina Baryczy restauracja umożliwi żywą ucztę dla kubków smakowych, oczywiście zarówno w oparciu o bogate dary tej ziemi. Dolina Baryczy to wspaniała podstawa wypadowa dla pieszych lub rowerowych włóczęg o zróżnicowanym szczeblu komplikacji i również kierunek destynacji dla przyrodników, ornitologów lub fotografów. Nieważne, czy nie podołasz usiedzieć w miejscu, czy na odwrót- adorujesz zaszyć się wśród zieleni oraz obserwować piękno natury- Dolina Baryczy to pozycja perfekcyjne na relaks.
Źródło: Kwatera Niezgoda

You may also like...