Zachwyć swoją ukochaną i zrób striptiz


Jest to nie lada zadanie dla niektórych mężczyzn. Dla innych ewentualność poczynienia striptizu to marzenie, ale posiadają oni ambaras ze odnalezieniem pań, jakie pragnęłyby takich ich wystąpienie obserwować. Jeszcze inni faceci są skłonni do dokonania striptizu, ale zaledwie wtedy, gdy na zupełny spektakl mogłaby oglądać ich stała towarzyszka. Są także i tacy panowie, którzy zawodowo tańczą dla kobiet.
Męski striptiz w domowych warunkach wskazane jest zrobić kobiecie dopiero po kilku próbach wykonanych bez obserwatorów. Wolno wzorować się na filmikach znalezionych w internecie. Wolno zarówno wzorować się na niektórych obrazach filmowych. Egzystują również szkoły, jakie nauczają mężczyzn robienia wyrobionych popisów striptizerskich.
W jaki sposób sprawić striptiz w domowych warunkach? Należy zwłaszcza koniecznie postarać się o seksowny wizerunek. Facet przenigdy nie będzie podniecająco wyglądał, o ile zrobi striptiz w bokserkach, na których są nadruki pokazujące osoby z kreskówek. Koniecznie zarówno wypada ściągnąć z takiej okazji skarpety a także przepocone koszulki. Porażającą kreacją będzie koszula, w jakiej są ogromne ilości guzików – w takim razie bez trudu będzie nam o jej ściąganie w podniecający sposób. Koszule z guzikami rozbiera się ogromnie bardziej erotycznie aniżeli podkoszulki. Osoby, które wykonują męski striptiz zawodowo utrzymują, że do zupełnej kreacji dobrze jest dołożyć jakiś efektowny bonus, taki jak przykładowo pasek czy też kapelusz, bądź szalik. Poza ubraniem, istotne jest wyekwipowanie pomieszczenia, w którym będzie odbywał się męski striptiz: niezbędne jest zainstalowanie właściwych świateł (powinny być lekko przygaszone), a również włączenie zmysłowej, nastrojowej muzyki. W ciągu robienia striptizu ważne jest prowadzenie odpowiedniego tempa: nie wolno rozbierać się za bardzo ekspresowo. Po zdejmowaniu wszelkiej następnej części odzieży koniecznie należy dokonać przerwę dla uzyskania lepszego efektu. Najważniejszą rzeczą przy robieniu striptizu jest zaakceptowanie siebie oraz własnego ciała. Mężczyzna, który nie traktuje się za atrakcyjnego nie będzie pod żadnym pozorem sporządzał dobrego striptizu.
Źródło: www.sassyboys.com