Zalety szkolenia bhp on-line


Od kilku lat na wielu uczelniach wyższych panuje moda na prowadzenie kursów z zakresu bezpieczeństwa higieny pracy, w skrócie BHP, przez uniwersytecką witrynę internetową. Jest to bardzo fajna idea, gdyż posiada w sumie same plusy. Sam pamiętam, że musiałem taki kurs zaliczyć i powiem Wam że byłem usatysfakcjonowany z jego formy, szczerze polecam.
Przejdę więc troszkę może do detalów.
Kurs BHP on-line odbywa się za pomocą witryny naszej uczelni, tak jak nadmieniłem wcześniej. Później wypełniamy prosty formularz z naszymi danymi i danymi naszej uczelni i tyle. Po wypełnieniu wszystkich danych przechodzimy na stronę naszego kursu, gdzie wybieramy go z listy dostępnych innych szkoleń. Na witrynie szkolenia BHP przez internet dostajemy zestaw do przeczytania online która po przeczytaniu da nam pomocną informację do przystąpienia do testu. Egzamin jest w formie zamkniętych pytań, których jest dziesięć, w każdym odpowiedź a,b i c. Pytania są wręcz trywialne więc wypełnienie testu nie zajmuje więcej jak kilka minut. I tak oto odbywa się kurs z zakresu BHP. Prosto, ekspresowo i przyjemnie.
Podsumowując ideę prowadzenia kursów BHP przez internet, można zdecydowanie powiedzieć że jest to istny strzał w dziesiątkę. Dzięki szkoleniu BHP w formie zdalnej, siedząc przed komputerem, tabletem, smartphonem, szczędzimy czas. Szczędzimy czas nie tylko swój, ale także osób prowadzących takie zajęcia, często trwające kilka dobrych godzin. Uczelnia nie ponosi wtedy również żadnych kosztów związanych z przygotowaniem tegoż kursu, jak choćby wybranie sali, opłacenie instruktora. Propozycja zorganizowania szkoleń BHP przez internet to doskonały pomysł i powinien zostać odgórnie wpisany jako wymóg dla każdej uczelni wyższej właśnie w formie zdalnej. Nie trzeba wtedy marnować własnego i czyjegoś czasu jak i pieniędzy.źródło: http://bhpkadryplace.com.pl