whiteeagle.com.pl

Lotnictwo i maszyny latające

Tanie bilety lotnicze – czy one istnieją?

Tanie latanie to nie bajka, nie mit, ale najprawdziwsza prawda.
Jest kilka sposobów na wyłapanie taniego lotu, zależnie cy chcemy podróżować w obrębie Europy, czy gdzieś na koniec świata, typu Azja czy Afryka.
Generalnie krótsze loty oferowane są przez lokalnych tanich przewoźników i najlepiej szukać ich bezpośrednio na stronach linii lotniczych. Wchodzimy na stronę Wizzaira czy Ryanaira, wpisujemy interesujące nas miasto i zakres dat i widzimy naprawdę spory wachlarz rozbieżności cenowej.

Ciekawostki na temat latania i samolotów

Tanie bilety lotnicze – czyli jakie?
Bilety z Polski do Londynu, Mediolanu, Rzymu, Paryża można kupić niejednokrotnie za kilkadziesiąt złotych w obie strony. To jest naprawdę bezkonkurencyjna cena!
Jeśli chodzi o kraje poza Europą, to Wizzair i Ryanair oferuje tanie loty także do takich miejsc, jak Izrael czy Maroko. Są one w obrębie 3-4 h lotu z Warszawy, Katowic, Krakowa.
Natomiast gdy interesują nas dalekie podróże – Indie, Kenia, Tajlandia, Peru… Tutaj stawki są oczywiście proporcjonalnie z odległością wyższe, np tanie loty do Azji oscylują w granicach 1500-1800 zł. Jak je wyszukać w gąszczu ofert? Za pomocą wyszukiwarek tanich lotów, które pokazują także loty łączone kilku linii, ułatwiając wyszukanie odpowiednich konstelacji połączeń i lotnisk. Takie internetowe wyszukiwarki tanich lotów, z których możecie do woli korzystać to np kayak, flippo.
A więc w drogę! znaczy się – w niebo!